| zuzautza a întrebat:

Salutare.Am primit de Craciun cadou de la un prieten un usb modem ADU-510L de la romtelecom cine ma poate invata cum pot sa il fac sa imi mearga internetul pe laptop.multumesc:*

1 răspuns:
| asasin070707 a răspuns:

Pai depinde de modemul tau cum este config dac este decodat poti sati ei o cartela se internent de la Orange instalezi draeveru de la modem si ai net dar depinde cum este config modemu tau intrebati prietenul si cerei mai multe detalii