| Cătălin11 a întrebat:

Am internet de 2GB la Romtelecom pe un modem ADU-510L si de curand mi-am luat o tableta Serioux s101tab. Am incercat sa o conectez la internet prin wi-fi, dar la cautare nu imi aparea nici un aparat. Imi poate spune cineva care este problema si ce ar trebui sa fac?
DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
| RaduHD a răspuns:

Humm, chiar nu stiu dar nu cred ca poti pe acelasi abonament.Tie iti trebuie un router cu wi-fi, acuma nu stiu daca poti baga Modemul in router.

2 răspunsuri:
| RaduHD a răspuns:

Humm nu cred ca are wi-fi acel modem.

| Cătălin11 explică (pentru RaduHD):

Si cam cat ar costa unul cu wi-fi sau exista modem-uri pentru tablete la Romtelecom care sa functioneze cu acelasi abonament?

| RaduHD a răspuns (pentru Cătălin11):

Humm, chiar nu stiu dar nu cred ca poti pe acelasi abonament.Tie iti trebuie un router cu wi-fi, acuma nu stiu daca poti baga Modemul in router.