| BanelNicolita a întrebat:

De curand mi-am luat un modem de la Romtelecom ASU-510L prima data am instalat pe Windows XP tot imi dadea o eroare 678. Acum am instalat Win 7 x64. Iar acum din nou imi da aceeasi eroare 678 ce poate cine ma poate ajuta?

4 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

laughing prinzi experienta cu instalarile de windows.
eroarea aia inseamna user sau parola gresite happy
userul si parola se pun in modem, in setarile lui, nu ai treaba cu windows-ul

| BanelNicolita explică (pentru eandopuncttk):

Nu este adevarat am incercat si la un prieten pe PC si la el merge straight face

| eandopuncttk a răspuns (pentru BanelNicolita):

Eu stiu ca un modem romtelecom functioneaza cu o singura linie. adica tu ai alocat si un numar de telefon romtelecom. si automat modemul nu o sa iti mearga pe alta linie.

| BanelNicolita explică (pentru eandopuncttk):

Gata am rezolvat de mult dar acum am venit pe TPU. Deci era o problema la USB. PC-ul meu are 2 USB (in fata 2 si in spate 4) eu bagam la cel din fata si nu mergea acum merge trebuia la cel din spate! Multumesc oricum