| alexdrugs a întrebat:

Salutare, am reinstalat de curand windowsul ( xp ) si am instalat unele jocuri, mafia II si LoL, alte jocuri merg gen GTA San Andreas si alte jocuri mai 'slabute' imi deschide jocul ( apare in task manager ) si dispare dintr-o data, am placa video de 512mb si nu inteleg care ar fi problema... va rog putin ajutor, dau funda!

Răspuns Câştigător
| barbutxxx a răspuns:

Nu-i suport pe cei care raspund doar de dragu de a raspunde! Raspunsul la intrebarea ta este ca nu este instalat corespunzator windowsul, cel putin lol si san andrean ar trebui sa mearga fara probleme.

2 răspunsuri:
| BogdanDediu a răspuns:

E prea slab pcu!

| alexdrugs explică:

Dual Core 1. 6Ghz, 1gb ram, placa video 512mb... crezi ca nu ruleaza jocurile? straight face