| Anonymus12321321 a întrebat:

Am si eu o problema cu jocul Gta san andreas el merge ma pot juca etc da cand dau double-click pe samp nu porneste nu apare nimic si cand dau pe task Manager imi apare ca sampul e deschis da nu doar la samp si la alte aplicati cum ar fi Utorent, ce sa fac? am win xp sp3, am reinstalat dar degeaba windowsul l am reinstalat cum 2 saptamani nu cred ca e de acolo

4 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Windowsul asta este preistoric. Nici drivere pentru update nu mai gasesti pe internet decat extrem de rar. Baga un windows 7 ca sa stii o treaba

| Anonymus12321321 explică (pentru CatalinVictor1985):

Nu am cd pot sa iau unul dupa google/Youtube fara sa dureze 30 days? imi poti da link si primesti funda?

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Eu te pot ajuta sa creezi un cont intr-un site de unde poti sa descarci windowsul. Dar pentru asta trebuie sa te pricepi la mai multe. faci un cont instalezi un program il descarci in pc windowsul si dupa trebuie sa cumperi un dvd sau un stick sa-l tragi pe el. Si bineinteles sa fie bootabil. Daca stii sau ai un prieten care stie eu te pot indruma sa creezi un cont in siteul respectiv. Anunta-ma daca esti hotarat

| Anonymus12321321 explică (pentru CatalinVictor1985):

DA ma pricep
Putem vb pe Facebook? Add: https://www.facebook.com/vio.viorel.75098 sau
Costïn Vïorel