| RaulGeorge798 a întrebat:

Salutare,am si eu o dilema imi va RULA oare GTA IV pe acest PC: I tel dual-core.2, 50 GHz 4GB Ram ddr2, Nvidia 512Mb(placa video), HDD 320GB OS Windowa Vista. Vreau si o parere despre PC tankSwinking

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Nu stim ce placa video e, dar in principal iti va rula cu toate la low insa s-ar misca urat pentru ca gta 4 e foarte prost optimizat. E ok pcul daca nu esti avid dupa cele mai noi jocuri la detalii mari. Depinde totusi ce placa video ai ca sunt diferente mari de performanta intre placi.

3 răspunsuri:
| RaulGeorge798 explică:

Placa Video NVIDIa 512 ddr2 eu cred ca o sa mearga la.medium adica ok tu ce zici?

| EnvyU a răspuns (pentru RaulGeorge798):

laughing Tot nu ai zis ce placa video e, ma refer gen 8400gs, gt440, gtx 750, fx5500, mx440, la asta ma refer, ce placa video e, dar daca e ddr2 ma indoiesc ca o sa ai 30 de fpsuri la low

| RaulGeorge798 explică:

Man am gasit placa Video laughing Nvidia G100 512Mb 64Mb. Ddr2 merge fifa 13?