| catalyn96 a întrebat:

Salutare, am si eu o intrebare.
De la ce componenta a pc-ului imi filmeaza mai greu intr-un joc. Situatia este asta: Joc sa-mp si cateodata am nevoie sa mai filmez, folosesc programul bandicam sau fraps cand incepe filmarea jocul incepe sa se miste foarte greu si sa apara lag-ul.

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

De la procesor si harddisk. Pentru cele mai bune rezultate ai nevoie de un procesor cu 4 nuclee si un harddisk cu viteza mai mare Western Digital Caviar Black sau Velociraptor.

| catalyn96 explică (pentru Zangetsu):

Eu ma gandeam ca este de la placa video care este de 128(dedicated).

| Zangetsu a răspuns (pentru catalyn96):

Bine, poate sa fie si de la aia.