| sogun48 a întrebat:

Salutare, am si eu o prblema cu Fraps-ul. Cand intru intr-un joc si pornesc Fraps-ul totul e bine, se misca normal, dar cand apas F9 si pornesc filmarea dupa cateva secunde incepe sa se miste metinul in reluare si cu cat las sa filmeze mai mult incepe sa se miste din ce in ce mai rau pana ajunge sa se miste chiar in poze...si dupa ce apas din npu F9 ca sa opresc filmarea, in urmatoarea secunda isi revine la normal, totul se misca din nou bine. Deci ce pot sa fac? sunt unii care filmeaza si 20 minute in continuu si eu mai mult de 1 minut nu pot.
Deci de la ce poate fi si care este solutia?

1 răspuns:
| MeryTza0Iub11 a răspuns:

Stiu ce sa faci.Problema este la Fraps tu ti l-ai descarcat pe cel ful, sau dema.Sau problema este de la PC.happy