| biNNN a întrebat:

Salutare.
Am si eu o intrebare la metin2.ro
Cum gasesc metine mai repede. Acum este eventul de halloween si trebuie neaparat sa sparg metine pentru. baghete.
Am lvl 41 deci m'ar interesa metinele de 40-45 si chiar 50 big grin Multzam

Răspuns Câştigător
| cristinetul a răspuns:

Hey sal. eu m-am lasat d metin si aveam lvl 50. Si ca sa gasesti metine de eventu asta e simplu : du-te p un channel mai gol sa nu fie prea multi si plimbate prin desert sau p la orci. Sper Ca ti-am fost de ajutor

| biNNN explică (pentru cristinetul):

La orci nu are rost sa caut pentru ca de obicei e full. mai ales si cu eventu.
In desert ma interesa zonele... pentru ca daca stau sa ma plimb prin tot deseru cu viteza de misca 110... stau cateva ore.

| biNNN explică (pentru cristinetul):

Mersi happy