| CoMceN a întrebat:

Am si eu o intrebare.mi-am luat cs 1.6 pe steam si cand intru sa ma joc setez numele,tinta,culoarea tintei etc. ies din optiuni si intru din nou sa vad daca se salveaza, nu mi se salveaza nimic. De ce?
Am setat marimea tintei, numele si in config.cfg,ce mai pot face?
Dau funda celui care ma ajuta, va rog frumos. Am nevoie urgenta!

7 răspunsuri:
| ClaudiuIasi93 a răspuns:

Salut,

in primul rand vezi sa nu ai config.cfg pus pe read only ( debifeaza read only ), fa-ti setarile din options si dai apply + ok.

Setari consola steam on :
fps_max 101
fps_modem 101
rate 25000
gl_vsync off
cl_dllmax 80
hud_fastswitch 1

setari steam launch option
intram in library > cs 1.6 > proprietati > launch option si punem urmatoarele

-32bpp -freq 75 -gl -noaafonts -noipx

pentru placile video intri la setari si pui vsync off.

Pentru suport tehnic ma gasesti pe forum.snoopeu.com

| CoMceN explică (pentru ClaudiuIasi93):

Tot asa-mi apare. oare e pentru ca am warzone instalat si-mi apare acelasi nume cu cel de pe steam si tinta mare? Dar pe warzone se pot schimba, pe steam nu.

| ClaudiuIasi93 a răspuns (pentru CoMceN):

Nu are nici o legatura warzone cu steam-ul.

pentru tinta mica dai direct din consola comanda cl_crosshair_size 1 cl_dynamic 0
intra la option si dai pe low video, apoi scrie in consola cl_minmodels 1 si debifeaza vsync de la options

| CoMceN explică (pentru ClaudiuIasi93):

Poti sa-mi dai facebook-ul tau sa vorbim acolo mai multe?

| NauToZo a răspuns:

Iti dau eu in cs care iti ramane si numele tinta tot.Se numeste Cs Nividia e4 e bun si iti ramane numele si tinta dar te-as sfatui sa joci cu tinta verde! Funda?

| CoMceN explică (pentru NauToZo):

Ce sa fac cu nVIDIA daca am 1.6 pe steam?

| CoMceN explică:

+ ca-mi merge si putin in lag..niste comenzi pentru unlag m-ar ajuta foarte mult!