| AndaAndutZa20 a întrebat:

Buna TPU am nevoie urgenta de ajutorul vostru, ieri mi-am cumparat un telefon big grin Lg Nexus 4, si as vrea sa stiu si eu cum as punea sa ii setez o melodie ca sunet de apel, l-am pus in romana, insa la optiuni sau la sterile de sunet nu pot sa fac nimic sa setez melodia care imi place mie... trebuie sa instalez ceva pe el? daca da, ma puteti ajuta?big grin :*Multumesc frumos

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Intri in muzica(in player), cauti melodia, tii cu degetul apasat pe ea si selectezi adaugare ca ton de apel

| bDaniel a răspuns:

Ai incercat sa ti apast pe melodia pe care o vrei si sa iti dea mai multe chestii/? daca nu merge asa intreaba pe cei de unde l-ai luat sau daca e nou uitate in manualul de functionare tongue
Imi dai fundita?