| KHriss_KHriss_1990 a întrebat:

Am si eu o problema care ma chinui sa o rezolv intr-una.

De ce cand vreau sa intru in FIFA 14 imi apare acel emoticon ( stit voi, cercu ala cu EA ) si dupa ce imi apare chestia aia apare acea poza cu Messi si dupa imi iasa pur si simplu fara nici un motiv/eroare.

Jocul este ORIGINAL LUAT DE PE ORIGIN.

Am Windows 10 ( Nu banuiesc ca e de la Windows ca am mai jucat FIFA 14 pe W10 si nu a avut niciun fel de problema., doar azi mi-a aparut o notificare sa dau un Update la Origin si am dat si de atunci nu mai merge. am dat si Repair la joc., si update., restart la pc., tot ce se putea., dar tot nimic. :|

Am facut chiar si un video daca nu ati inteles din ce am spus :))
Video: https://www.youtube.com/watch?v=dEfhxDdkWXo

1 răspuns:
| AsTheLove a răspuns:

E sigur o problema de la joc sau de la serverul de pe Origin. Ti-as recomanda sa intri pe site-ul Origin si sa contactezi unul care lucreaza acolo...

https://help.ea.com/uk/contact-us/new/?product=origin