| diannna38 a întrebat:

Heii TPU am o problema cu Fifa 07 cand vreau sa intru sa ma joc imi apare o eroare : FIFA 07 Requires Hardware Graphics Acceleration nu stiti de ce imi apare eroarea asta am un pc destul de bunicel ca sa imi mearga jocul am 6GB Ram Placa Video de 128 mb Procesor de 2, 8 si Hard de 200 gb nu stit de la ce imi apare eroarea si am Windows 7

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Si ma rog ce placa video ai mai precis, ce model?

| siriusblack98 a răspuns:

Iti apare asa ca nu ai instalat driverul de acceleratie video pe care il necesita astfel de jocuri

| diannna38 explică (pentru siriusblack98):

Si cum instalez driverul de accelerare

| siriusblack98 a răspuns (pentru diannna38):

Il cauti pe net in functie de placa video.Dar tu ai instalat driverul la placa video mai intai?

| diannna38 explică (pentru siriusblack98):

Da

| Cipri99 a răspuns:

La placa video ai instalate driverele?