| Gamer543 a întrebat:

Salutare,am un channel de gaming,si as vrea sfaturi,despre cum as putea sa ii fac reclama,sa am si eu mai multe vizualizari, sper sa aruncati o privire

Channel: http://www.youtube.com/channel/UCWPiHCI2ZCa0_nFs2iWIYGw

1 răspuns:
| AlxCr a răspuns:

Hmm,In primul rând faza cu dayz a fost amuzantă.
Fă parodi, gaming din m-ai multe jocuri, incearcă să fi m-ai amuzant nu stiu cum să-ți explic, continuă cu seria la 7 days to die pune m-ai des,inspirăte de la Maxiinfinite dă-i un search pe youtube si scrie Maxiinfinite,poate deja îl sti, încearcă jocuri gen The forest, joc super cu câteva baguri, Jocuri gen shooter, sau Survival
Fi m-ai încrezător tine!
Baftă