| cojosal a întrebat:

Salutare!
Am un cont steam cu cs go si cs 1.6!

Chestia este ca vreau sa reiau jocul de la capat(csgo), ce trebuie sa fac? Cumpar iar steam? sau trebuie sa cumpar jocul?

Mentionez ca, daca trebuie sa cumpar steamu-ul, voi primi cs go gratuit sau va trebui cumparat si el?

Stiam ca este un site de unde poti cumpara prin sms dar nu il mai gasesc.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Gonrax a răspuns:

1. De ce ai lua de la căpat CS:GO? Adică nu e joc cu poveste, ca și cum ai zice că o parcurgi din nou.
2. Steam nu se cumpăra, ci Steam e un program gratis.
Trebuie să dai log out de pe contul de Steam, să faci altul și să cumperi din nou CS:GO (pe alt cont).