| Alexandrutu19930 a întrebat:

Salutare, am un laptop gaming marca victus, întrebarea mea este este normal ca pe jocul Red dead redemption2 procesotul să ajungă la 72 86 de grade? Rulează pe performanță maximă ca și rezoluție, iar când navighez are undeva la 40 de grade. Este normal așa temperaturi?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Zi merci ca-ti ajunge numai la 86 grade, vei intalni jocuri in care va ajunge la 95 de grade! In cazul acesta iti recomand sa joci pe setari minime! Si da, este absolut normal!