| BunYck123 a întrebat:

Salutare,am un pc 4gb ram, placa video nVIDIA geforce 7300 LE(dedicata 128} total {1400}
procesorIntel Pentrium D 2.80
si de ce am lag mare pe Team fortress 2?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Verifica/incearca diverse versiuni de drivere, fa un reinstall/o optimizare/curatare a sistemului de operare, verifica temperaturile si curata pc-ul, gandeste-te la un upgrade (verifica hdd cu hdd sentinel sa vezi daca asta te-mpiedica) ssd si niste rami sa mearga pe dual channel sa fie mai ok, gandeste-te la ideea de overclock.

| BunYck123 explică (pentru CM7YRE):

Mersi mult, frate!
Acum merge fara probleme, a disparut si lag ul

| CM7YRE a răspuns (pentru BunYck123):

Bine ca merge. Cu placere!