| Bodoboddy5 a întrebat:

Salutare.As avea si eu o intrebare in legatura cu un joc pe care nu mi-l mai aduc aminte deoarece eram foarte mic cand il jucam. Poate cineva stie cum se numeste acel joc si imi poate da numele.
Din ce imi amintesc in joc era vorba despre un pirat,actiunea desfasurandu-se in prima misiune pe o corabie,luptandu-te cu un fel de caracatica iar mai apoi intalnesti niste spirite printre niste ghetare,pe care trebuie sa le impusti. Sfarsitul acelei misiuni daca nu ma insel se petrecea pe o insula incercand sa te lupti cu o furnica gigant...
Daca ma poate ajuta cineva, dau fundoi promit.

2 răspunsuri:
| schajuman1344 a răspuns:

Poate Claw?

| Bodoboddy5 explică (pentru schajuman1344):

Nup...erau un joc cu un pirat de genul 3d. Si in prima misiune erai pe o corabie si veneau niste spirite si trebuia sa le impusti...ma rog, poate imi aduc aminte cum se numea