| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda pentru aceasta intrebare grea

Mai demult am jucat un joc cu 2 extraterestrii intr-un costum care faceau misiuni.Era shooter.
Prima misiune era sa aduni carne de la niste animale si sa le aduci unui tip care era pitic si avea capu mare...a doua misiune era sa o salvezi pe ficasa dintr-un loc
tot ce imi amintesc este ca actiunea se petrecea intr-un loc langa mare si erau niste munti

deci dau FUNDA pentru asta

3 răspunsuri:
| Wat3r a răspuns:

Nu inteleg nimic daca e cauta pe level.ro ar fi mai usor

| Alexandru_Alex_1996_Ywm0 a răspuns:

Ma ce ai jucat tu aici pare cu far cry 3 da nu-i cu extrateresi

| anonim_4396 explică (pentru Alexandru_Alex_1996_Ywm0):

Nu e far cry 3 jocu ala de am jucat e muult mai vechi