| Buzincu_Radu_2000 a întrebat:

Salutare as vrea sa imi iau si eu un laptop dar as vrea sa fie cat de cat bun vreau sa ma si joc pe el si intr-un pret acceptabil ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| RainbowD a răspuns:

In general laptopurile pentru gaming sunt destul de scumpe, de la 3000 de lei in sus. Te poti uita de exemplu pe eMAG sau media galaxy. Eu am un Asus A541UV, ce-i drept nu ii de gaming dar jocurile merg foarte bine, nu ma pot plange, desi nu il folosesc eu pentru jocuri. Eu as opta pentru un PC, care ar fi ceva mai ieftin si cu componente mult mai bune ca al unui laptop de gaming.