| KellyGreen a întrebat:

As vrea sa imi iau un laptop dar nu stiu ce marca. Ce ma sfatuiti? Vreau sa fie o marca care sa aiba si calitate dar sa aiba un pret acceptabil.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eu am un laptop de la SAMSUNG si sunt destul de multumita de el. Ti-l recomand cu incredere! Succes!winking

| Elena1234456 a răspuns:

Eu am laptop de la Acer si merge bine.

| JustMe a răspuns:

Eu am de la Dell de un an si ceva si merge ft bine, nu am probleme cu el. Tata are Toshiba si e multumit de laptoptongue

| stresu a răspuns:

Am Acer. Baiat bun, merge impecabil, dar bateria nu prea mai tine de ceva vreme.

| cerculetezburatoare a răspuns:

Eu am Sony Vaio si pot spune ca-s foarte multumita de el, in schimb tata are Toshiba si vad ca-s preturi acceptabile. De asemenea poti sa incerci si Acer sau Dell ori Asus

| VacaVacuta a răspuns:

Iti recomand marca Toshiba. Sunt foarte bune, au o calitate superiora iar preturile, desi par scumpe, se imbina perfect cu calitatea.
PS: Eu iti recomand sa cumperi online. Este mult mai ieftin decat la raft.