| WAYNEZ a întrebat:

Aș vrea să-mi cumpăr Red Dead Redemption II pe PC, dar nu știu de pe care site să cumpăr:G2A sau Steam. Spun asta pentru că mulți care au cumpărat jocul s-au plâns că jocul are erori.Îmi puteți spune dacă a cumpărat cineva acest joc până acum și dacă ați întâmpinat probleme la rularea lui?

Răspuns Câştigător
| Met a răspuns:

Salut,eu imi cumpar toate jocurile de pe g2a si n-am avut nicio problema cu ele, eu zic ca poti sa il cumperi de pe g2a

2 răspunsuri:
| WAYNEZ explică:

Dar dacă ar fi să cumpărați jocul, de unde l-ați cumpăra:de pe Steam sau de pe G2A.Oricum,vreau să-l cumpăr atunci când o să se mai ieftinească, adică prin noiembrie-decembrie.

| ManeaRadu a răspuns:

Sa-ti spun sincer eu zic sa ti-l iei de unde este mai ieftin deoarece ambele site-uri sunt bune si de incredere! Eu spun sa astepti pana la paste pentru ca sunt reduceri mari!