| Camper123 a întrebat:

Cand intru in pes 2014 imi apare o eroare : the procedure entry point GetLogicalProcessorInformation could not be located in the dynamic library kernel32.dll! ce sa fac? va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| javiga a răspuns:

Reinstaleaza jocul din nou..la erorrile de genul asta asa se procedeaza din cate stiu eu si daca nu iti merge, verifica daca sistemul tau este compatabil cu jocul! Bafta!

| Bogdi_Bogdi_1990 a răspuns:

Instaleaza-ti SERVICE PACK 3 cea mai buna varianta.
FUNDA?

| Aly227 a răspuns:

Pai... este o eroare, nu ai ce sa faci, trebuie sa astepti ceva timp, cam cateva saptamani (vreo 3 sapt.) si dupa aceea iti va merge. Am patit si eu asa si dupa 3 sapt. am incercat din nou si a mers. Fundita? big grin