| Danyelloo a întrebat:

Salutare!
Cateva aplicatii pentru Samsung galaxy s3, cele mai folosite sau daca imi puteti da un site cu cele mai noi aplicatii.Multumesc!

1 răspuns:
| Nitulescu_Giovanni_1995 a răspuns:

OK,uite aici 3 jocuri gratis care ti-ar merge: Nova 3 Freedom Edition(trebuie sa fie neaparat Freedom Edition, celalalt costa bani, sincer nu stiu care e diferenta); Dead Trigger 2 si ultimul joc ..Tobele va rog! ..AM ZIS TOBELE! Eh, las-o balta, uite ultimul joc : REAL RACING 3