| CristiUcV a întrebat:

imi puteti da niste site-uri cu jocuri/aplicatii pentru android(samsung i9000 galaxy s).

3 răspunsuri:
| Attomm98 a răspuns:

Antivirus : LookOut, Jocuri: Asphalt 4, 5, 6,Angry Birds (toate),Doodle Jump, Cut the rope,XConstruction,Alchemy, Scooter Hero, Atomic Bomber, Abduction...etc
APLICATII: Fart sound Bord, Talking tom 1, 2 Talking Ben,Talking Santa, Air Horn, Ultimate Light Saber, Cinemagia, Zedge, WhatsApp

Sper ca ti-am fost de folos di eu si raspunsul big grin (fundita? big grin)

| CristiUcV explică (pentru Attomm98):

Site-uri,nu numele jocurilor/aplicatiilor

| Attomm98 a răspuns (pentru CristiUcV):

Nu prea sunt...ce iti recomand eu? Android Market! Sau mai gasesti ceva dar daca vrei sa iti iei de pe alte site-uri in afara de Android Market...mai bine fi sigur ca ai si LookOut adica antivirus.
Opera Mobile. Acolo au si jocuri pentru android.