| Alinapwp a întrebat:

Caut scripter SA:MP pentru a deschide un server de SA:MP bine pus la punct si unic, sa-l editam intr-asa fel sa nu fie exact ca celalalte servere. Am si comunitate, eu si un prieten, nu suntem copii care nu au ce face, vrem sa facem un proiect frumos si de durata. Forumul si host-ul chiar nu sunt problema, de descurcam destul de bine doar ca nu avem un scripter pentru serverul de SA:MP. Cautam pe cineva cu propriul gamemode (nu avem nevoie de gm-uri "unice" ca bugged), scripterul sa fie matur, de incredere, pe care ne putem baza si cu care putem face treaba si scripterul sa aiba o experienta mare (mediu spre avansat). Multumim!

1 răspuns:
| userul7200 a răspuns:

Nu se mai merita sa faci servere, poate ceva Roleplay ar mai merge...da in rest toti stau pe RSS, B-zone...o sa ai vreo 8 playeri care joaca si nu doneaza nimic si o sa platesti host pe degaba. Opinia mea, dar sa nu uiti: Nu risti, nu castigi