| Casualties a întrebat:

Salutare, caut un server de metin2 Hard Pvm, fara donatii, modate sau alte cacaturi. Level maxim 99, sa fie posedata maxim, sirius, alea alea.
Fara legendare, sau epice sau chestii de genul. Sa va spun mai simplu, cum a fost vechiul Ro. Doar cu rate in genul 100%-200%. Si sa nu faci 99 in 2-3 zile, sa stai si sa muncesti. Si daca se poate, cartile si ss-urile sa le gasesti la magazin, nu sa stai la farm pentru ele. FUNDA + VOT.!

1 răspuns:
| HuNterukh a răspuns:

Iti recomand http://metin2allstars.com
Doar ca lvl maxim e 127, dar e super ok. :)