| mariusblack1 a întrebat:

Ce server metin2?
va rog gasiti? = 99 sau 105 nivel, fara bonus 6/7, jucatorii multi,
batalie >= sirius >= sabie inger!
armura otel >= armura pose. >= armura inger si alta
PLZZZZZ

3 răspunsuri:
| RexCuParuCret a răspuns:

Server Nou foarte smecher fratilor cel mai bun dintre toate incercate de mine adresa 93.119.26.216:7777 players : 11/100! GreeTiger

| narciosromantiber a răspuns:

Metin2Traian >Lv max 105
Evoltii>
Batalie+9>Sirius+0
Otel+9>Un fel de king de 50>Pose+0
Otravita si sabia leu (cu pm/pc) pica doar la pietre de lv 100 si cuferele boss >Pietrele de 100 sunt la event (in fiecare zi)
Eventele sunt in fiecare zi>OX, HIDE, PvM(cele cu pietre de 100 si Bossi(dragoni, ingerul cu coasa, etc), PvP(nu exista 6/7 doar marmura
)
La Npc u se gasesc Otele+9/Baltle+9/etc..Acestea pica+0 la pietre de 90 in Devils Catacomb(poti intra de la 75)

| mariusblack1 explică (pentru narciosromantiber):

Am gasit metin2traian. am cont meu 84 lv