| Fidrici_Seby_1993 a întrebat:

Salutare cine ma poate ajuta si pe mine la ceva: deci am un Samsung galaxy s3 si am jocu asphalt 8 airborne si nu stiu cum sa il bag coduri( hack)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija ce fel de "hackuri" iei pe telefon ca multe sunt virusi sau nu functioneaza. Am incercat si eu sa iau, nu am gasit. Pentru Asphalt mai greu sa gasesti. Eu zic sa nu risti.

| Malosmihai a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu risti, nu castigi

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai mari sanse sa bagi virusi in telefon si sa il strici, keyloggere si multe mizerii.
Ce rost mai are un joc daca nu poti pierde si ai scor maxim?
E ca si cum ai pescui intr-o galeata cu 100 de pesti si te-ai mai da si mare pescar.

| Malosmihai a răspuns:

Sorry dar trebuie sa o dezinstalezi si sa cauti (jocul) mod apk, imi dai funda?

| Fidrici_Seby_1993 explică:

Mersii mult Horror!