| A0n1mUL a întrebat:

Va rog eu din tot sufletul sa imi dati un program de filmat pe desktop si in jocuri care se mearga super bine nu sacadat si sa se opreasca de unul singur.
nu ma iniebuniti cu fraps! ca innebunesc... e prea complicat vreau unul simplu care sa mearga bine. si sa-mi ziceti si setarile.
in afara de fraps sau hypercam 2

Răspuns Câştigător
| PredatoR a răspuns:

Camtasia Studio 6 il gasesti pe google si e foarte usor de folosit, funda?happy
Sau Sngit7.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

De ce la "Totul despre TPU"? Ai greşit categoria.
Repostează la "Tehnologie", te rog!

| BrownyBrown55 a răspuns:

Pai cam studio2 free version, incearca si vezi ca merge, fundita?

| Lizze11 a răspuns:

Incearca camtasia studio confused in jocuri nu stiu daca merge dar pe desktop am testat eu ):