| xon3 a întrebat:

Salutare.Cu acest pc mai pot duce jocurile 2014 -2015?:placa video nVIDIA gtx 280 1 gb ddr3, procesor Intel dual core quad 2.86 ghz, 8gb ram ddr2 si sursa 1000 w

3 răspunsuri:
| Dragos4SAD a răspuns:

Nu te lua dupa Necunoscsut23. Daca ai monitorul fullhd ar cam trebui sa treci la un minim r9 270x, sau daca vrei performante mai bune r9 280x, gtx 760, gtx 770

| xon3 explică (pentru Dragos4SAD):

Un gtx ti cat m.ar tine? am o suma de 45 mil dar nu vreau sa arunc asa banii big grin

| Necunoscut23 a răspuns:

Fi linisti la ce ai in pc o sa-ti mearga toate jocurile si cu cerinte mari.Cu placa ai pe 512 biti cum sa nu-ti mearga.