| xon3 a întrebat:

Salutare ..detin un pc cu placa video nVIDIA gtx 280 de 1 gb. memoria ram de 8 gb ..sursa de 1000 w ...procesor dual core(nu l.am mai pus in folosinta de ceva vreme). Acest pc mai duce la cerrinte low, medium sau high, jocurile 2014? gen ac4 black flag, watch dogs etc

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

De rulat ruleaza ca e inca o placa video ok pentru ce se cere azi. Eventual daca poti schimba procesorul cu un quad-core ca sa mai reziste cativa ani.

| hp8510p a răspuns:

Pentru ce ai pus o sursa de 1000w pe un pc ca ala?

| alinaalin955 a răspuns:

Placa ta video suporta directx 10.
S-ar parea ca Watch Dogs va cere placa video ce suporta directx 11.

| KinekT a răspuns:

Http://www.game-debate.com/....../index.php

sub cerinte apare CAN I RUNAssassins Creed 4 Black Flag
Iti pui sistemul si vezi daca ruleaza

| Soare_Cristi_1994 a răspuns:

Am auzit ca pentru watch dogs iti trebuie Intel core i7 sau quad-core deci presupun ca daca joci pe dual-core o sa ai laggg...