| DariusBmw2012 a întrebat:

Salutare, cum bag coduri la gta iv?
Deschid telefonul apas de 2 ori sageata de sus si scriu 5550100 cod de arme si sun, si nu merge sad.
Din pacate nu ma pricep prea bine la acest joc, ma puteti ajuta va rog.

1 răspuns:
| costiGP a răspuns:

Deci ridica telelul la taste. Mi se pare ca trebuie sa misti din sageti nr dar in fine... Daca ai tastat codul si nu merge incearca alt cod.
Uite un site sigur dar ai grija si tasteaza pe cel din paranteze: http://gta.jucatori.net/diverse/c-cheats/parole-coduri-gta-iv-51.html