| ElectroAngel a întrebat:

FUNDA! Salut cand deschid pc-ul imi apare ca merge tastatura da cand imi apare ca trebuie sa imi scriu parola nu merge! P.S cand deschid pc-ul cand apas F12 F11 etc..merge dar dupa ce se dechide nu imi merge....Am incercat si cu alte tastaturi tot asa ....Decii Fundaa! Care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| vatco a răspuns:

Ai tastatura pe usb? daca este pe usb driverul se instaleaza la pornirea sistemului adica dupa ce bagi parola. daca ai windows 7 ai in stanga un cerculet numit ease of acces, apasa-l si ai on-screen keyboard scrii parola si dai enter.o sa ti se instaleze driverul si gata. daca ai winxp apesi de 5 ori shift si o sa iti apara o optiune de unde poti activa tastatura.

| ElectroAngel explică (pentru vatco):

Cand sa apas shift?

5 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Tastatura vizuală o găseşti la Start, Toate programele, Accesorii, Accesibilitate, Tastatură vizuală, sau Start, All programs, Accessories, Accessibility, Virtual Keyboard...

| XxRoyalxX a răspuns:

Reinstaleaza alt windows si numai pune o parola. Iti poti pierde controlul la calculator.

| cristianox10 a răspuns:

Introdu parola cu tastatura elecronica o gasesti jos in stanga baga parola si dupa o sa iti mearga si tastatura

| ElectroAngel explică (pentru cristianox10):

Am win xp si nu apare...