| KosmYnTDR a întrebat:

Stie cineva cum sa scriu coduri la jocul mafia 1? De ceva vreme ma chinui, zice ca trebuie sa apas shift si ` dar nu merge poate va ajuta pontul asta : daca as apasa shidt si ` mi-ar da ~.

1 răspuns:
| Aykomittt a răspuns:

Salut!

Nu cred ca ar putea fii coduri pentru Mafia 1.Eu unul asa cred.Niciodata nu am jucat trisat la un joc cu coduri fiindca strica farmecul si distractia.In plus daca e sa gasesti coduri, o sa-ti dea foarte multe erori dupa parerea mea.

Bafta la joc!