| takennnn a întrebat:

Cum pot sa pic un livestream pe Youtube? Imi poate recomanda si mie cineva un program de ddos/root?

Răspuns Câştigător
| JoKeRuLwTF a răspuns:

"Program ddos/root" Nu exista asa ceva... Cumpara-ti un dedicat/vps, descarca un script de flood apoi baga-l cu winscp in dedicat/vps si foloseste-l cu putty.

| takennnn explică (pentru JoKeRuLwTF):

La ce te referi prin dedicat/vps?

2 răspunsuri:
| Hyper23 a răspuns:

Domle, nu ai cum sa dai ddos la un livestream pe Youtube decat daca aflii ip-ul persoanei care il face, si in al doilea rand nu iti recomand sa iti iei un program de ddos, ci mai repede folosestii un stresser : https://beststresser.com/