| Shadowlx a întrebat:

Salutare, de ceva vreme mă gândeam să îmi iau un laptop sau un PC de gaming,prima dată am zis sa iau laptop,dar după m-am mai gândit și am zis că poate ar fi mai bun un PC. Dar cum nu prea știu așa de multe despre PC-uri sau laptopuri pentru că nu am mai avut, îmi puteți recomanda niste laptop-uri de gaming sau setup-uri de gaming? Să fie bune, dar și de buget pentru că nu îmi pot lua cine știe ce. Un preț exact de bani nu pot da, pentru că nu știu exact cât pot să strâng, dar ce ați recomanda unui simplu elev? Mă aștept să funcționeze bine jocuri mai simple și să se miște bine.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Daca nu vrei sa joci cele mai noi jocuri la detalii maxime gasesti laptopuri de gaming la 4000. Evident, pentru ca unii colegi vor sublinia asta, poti construi o unitate pe piese in acelasi pret pe care it merg lejer inclusiv jocuri care vor fi lansate in lunile urmatoare.