| hrfygghfyt4657jhgju a întrebat:

Salutare, de curand am auzit de jocu asa numit DayZ si vreau sa fac rost de el.stiti de unde pot face rost? va rog lasati-mi un linc cu locul de unde pot dawnlada si cateva sfaturi. P.S dau funda pentru cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| CrappinMorth a răspuns:

Nu mai e mod, a aparut Standalone. Il iei de pe Steam cu 24 euro, piratat nu e frumos.

| xr0sioRx a răspuns:

Acela e un mod pentru jocul Arma 2. Si iti trebuie un pc cat de cat bun. Ca sa faci rost de arma 2 trebuie sa cumperi jocul.