| paul9923 a întrebat:

Salutare, de unde pot descarca jocuri pentru tableta gen real racing 3 cu toate masinile si bani infinit? sau si alte jocuri sa aiba bani infinit si tokeni. multumesc, Fundaaa!

3 răspunsuri:
| NagatoTenseiHD a răspuns:

Dacă ai iPad o să ai nevoie de cydia pentru a instala hack, dacă ai versiunea 7.1.2 (cea mai nouă) nu o să îți meargă. Caută pe YouTube ''how to downgrade iOS ". Mai bine ai aștepta versiunea iOS-ului la 8.0.0 decât să dai downgrade. Mai bine ne-ai spune ce fel de tabletă ai ca să nu ne dăm noi cu părerea. Dacă ai Android faci cum zic ăia de mai jos. Fundă?!?!?

| MiAaa234L a răspuns:

Cauti pe google play de exemplu real racing 3 cheats.

| Romulus_Nafornita_1970 a răspuns:

De obicei de pe browser poti descarca jocurile dar nu toate pentru ca unele au un sistem special anti-hack. Trebuie doar sa cauti in browser ceva de genul "pou money hack" sau "subway surfers hack android".