| ToxiCDeatH12 a întrebat:

Salutare. Detin de cativa ani un ps3 cu 12 gb spatiu de stocare si vreau sa imi achizitionez gta5. Am auzit ca el ocupa 8 gb. Care este problema, am liber doar 8.8 gb ( atat imi arata, abia ce am dezinstalat toate jocurile)
Intrebarea mea este: cat ocupa cu adevarat gta 5 pe ps3, cu tot cu updateuri, voi putea juca gta5 daca il cumpar pe consola mea?

1 răspuns:
| Alexuţ02 a răspuns:

Salut. Schimba Hardul, merge cu cele de laptop, ocupă 17-18gb fără softurile de MultiPlayer downloadate.