| Savu_Cosmin_1997 a întrebat:

Salut, am achizitionat un xbox 360 Modat de la un prieten, este un model mai vechi (cred) pentru ca, când vreau sa ma conectez la internet de pe consola, prin wireless, imi cere un adaptor wireless, acum intrebarile sunt:
1)cum as putea sa ma conectez la interndt de pe consola?
2)unde pot gasi un asemenea adaptor?
3)odata conectat ls internet, o sa ma pot juca fifa 2014 online? sau gta5?
4)am auzit ca, dupa ce te conectezi la internet pe consola, modarea se va sterge, actualizandu-se consola, este adevarat?
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| AdrenalinTm a răspuns:

Adaptorul pentru consola si nu doar pentru consola o poti folosi la mai multe dispozitive
http://www.netgear.com/......E2001.aspx
sau unul special pentru xbox http://www.okazii.ro/......a152799706
mai bine ai opata pentru prima varianta
restul nu cunosc folosesc PS

| Savu_Cosmin_1997 explică (pentru AdrenalinTm):

Da frate, dar primul adaptor e din america, o sa dureze mult livrarea

| AdrenalinTm a răspuns (pentru Savu_Cosmin_1997):

Ma eu am vreo 12 adaptoare den alea si nu is din americalaughing