| FrateleDumy a întrebat:

Salutare tuturor! Am gasit recent o consolă sh mai exact un Xbox One S pe care vreau sa o achiziționez. Am primit câteva poze și un video in care imi arăta cum merge consola. Totul pare okay, intrebarea mea: la ce ar trebui sa fiu atent atunci cand o cumpar? Ce probleme ar putea avea si cum mi as da seama! Mulțumesc, ofer funda!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

De obicei controlerele sunt stricate dar asta oricum nu vei observa pana nu te joci! deci nu prea ai ce face...

| FrateleDumy explică (pentru lpavel):

Mulțam! Am stabilit ca am sa o testez și eu înainte de a o cumpăra deci am sa vad daca are ceva probleme controller ul

| lpavel a răspuns (pentru FrateleDumy):

Ok! n-ai pentru ce! cu cat ti-l vinde?

| FrateleDumy explică (pentru lpavel):

E 1000 lei, dar am stabilit că o sa facem schimb, eu am o cameră foto pe care n o mai folosesc