| Perfectu a întrebat:

Salutare dragi gameri :3 Am o nelămurire...eu sunt în Franța,și vreau sa donez un paysafe pe un joc, dar acel paysafe este în euro iar în joc scrie lei laughing Credeți ca mi-ar putea lua codul unui paysafe de 25 de euro la o tranzacție de 100 lei? Mulțumesc anticipat și cat mai repede va rog :** DOAR CEI CARE STIU, NU VREAU SA VA DATI CU PRESUPUSUL

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, deoarece paysafe converteste, eu cumpar paysafe in lei si platesc in dolari si euro, vei avea o mica taxa de 4 % parca...

1 răspuns:
| HreniucAlex a răspuns:

Converteste automat cu o mititica taxa