| 21312gg a întrebat:

Am si eu o mica, mare prolema.Eram pe PC si rula o melodie pe youtube si deodata mi-a aparut acea eroare albastra dar nu am apucat sa vad ce scrie deoarece a disparut foarte repede, si nu s-a dat restart automat iar ecranul a ramas negru.Am dat restart si nu merge desktop-ul nu imi apare nimic.Chiar nu stiu ce are.Cine stie ce s-a intamplat primeste funda..Nu va dati cu presupusul daca nu aveti habar nimic.(Daca as putea as reinstala Windows-ul dar nu imi apare nimic). Multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Si dupa ce-l restartezi ce-ti apare?

| gelu1970 a răspuns:

Ctrl+alt+del
intri in ultima optiune
admin de...
procese
cauti procesul explorer.exe
cu click dreapta il finalizezi
apoi in partea de sus in optiunea arhive dai sa creezi un nou proces
scrii: explorer.exe
aplici si dupa aceea dai restart
dupa restart at trebui sa iti apara desk
bafta.

Răspuns utilizator avertizat
| XxAlinxX a răspuns:

Parerea mea este ca poate ti-a sarit fisa aia care duce de la pc la monitor... faza cu windowsul as zice sa il duci la un magazin specializat windowsul te costa vreo 50 lei fara nici un program si vreo 65 cu programele normale nero Yahoo. Google chrome ecc. Pe mine m-a costat 65 cu tot cu programele

| 21312gg explică:

V-am spus foarte clar ca nu imi apare nimic..Blackscreen..Cum naiba sa reinstalez windows-ul cand nu vad nimiclaughing)Damn