| misu2315 a întrebat:

As vrea sa donez la un server prin host prin sms in reteaua Orange. Vreau sa stiu cum cumpar 5e la OrangeShop, cum ii trimit la host si cum vad codul unic de la tranzactie.

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Poti solicita reincarcarea contului tau cu creditul necesar in cadrul oricarui magazin Orange. Informatii despre cel mai apropiat magazin de locatia ta gasesti aici http://www.orange.ro/shops/index.html.
Pentru detalii despre modalitatea prin care poti trimite creditul si detalii despre tranzactie, iti recomandam sa te adresezi administratorului server-ului.
O zi buna,
Orange Helper