| liliana172 a întrebat:

Salutare dragii prieteni

As dori sa va rog sa ma ajutati cu city car driving eu cind merg pe trasa masinele se lovesc in mine ori masina incepe sa se ridice sa se dea intro parte.

Ce pot face vreau tare sa ma joc in jocu asta.

Eu joc fara volan

Am notbook Acer Aspire E1-531
1.8 GHz, 2MB,L3 cache
4 GB DDR3 Memory
1000 GB HDD

Vreau sa va intreb ce jocu as putea sa ma mai joc si cum sa pun city car driving in romana sau rusa

FUNDA!

4 răspunsuri:
| BJK1903 a răspuns:

Salut,am jucat si eu jocul acesta si la mine facea asa. Si ca sa scap de bugul acela, dadeam NEW GAME si gata. Nu ai ce sa ii faci, asa este facut jocul si este din cauza BUG-ului. Nu cred ca exista traducere in limba romana sau in rusa si alt joc nu stiu. Sper ca ti-am fost de ajutor, numai bine. happy

| liliana172 explică (pentru BJK1903):

Eu tot fac asa da tot merge rau, dar mersi pentru sfattongue

| liliana172 explică (pentru BJK1903):

Ok mersi

| liliana172 explică:

big grin