| Nicoleta9173 a întrebat:

Buna, in 2020 am cumparat jocul gta 5 de pe platforma rockstar, in momentul acela aveam un pc care nu ducea jocul asa ca m-am oprit din a juca o perioada, dupa care jocul s-a facut gratuit pe epic Games iar prietenul meu a observat ca nu mai avea jocul pe pagina rockstar deloc, am verificat sa nu patesc si eu aceeasi chestie totul fiind Ok dupa care anul acesta mi-am luat un laptop nou si cand am vrut sa instalez gta 5 nu il mai am pe cont. A mai întâmpinat cineva problema aceasta? Am trimis mai departe mesaje catre rockstar mi s-a spus ca s-a escaladat cazul si nu mi s-a mai raspuns de 4 zile

1 răspuns:
| Tudy000 a răspuns:

Ai rabdare ca ti se poate raspunde si dupa o saptmana di ncauza pandemiei si probabil nu esti singurul caz de genul acesta, stai linistit ca se rezolva.