| cataswat a întrebat:

Salutare, eu as dori sa stiu ce votati voi dintre:
A)Silkroad
B)Metin2
Eu votez silkroad pentru ca este muult mai misto.
Astept si parerile voastre

Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

Nu am jucat nici odata silkroad dar am vazut niste imagini trailere si am vaz un prieten cand isi crea contul.A fost de ajuns sa imi dau seama ca e mai misto de cat metin.Sa fim seriosi...Calul nu raspunde la chemare? Arma esueaza sa creasca in +, GM nu face nimic impotriva la booteri si daca vrei sa upgradezi calul esueaza dupa ce ai facut tot questul? E aiurea meitn2.

1 răspuns:
| cataswat explică:

MERSI, chiar aveam nevoie de sfatul tau, inca foarte mult.
Daca vrei sa dai de mine pe silkroad intra pe:
Venus, numele meu este Sabiadefoc.(eram mai mic cand mi-am facut contulbig grin)