| Voicu_Toma_2000 a întrebat:

Salutare fratilor.Eu cu un prieten seara cand ne plictisim grav, ne mai jucam Minecraft...Si ne-am jucat mai de mult dupa l-am dezinstalat, acum cand l-am instalat din nou din setari dau rezolutia monitorului meu adica 1280x1024 si el imi porneste in 480.Nu merge sa fac nimic din setari. Sfaturi? Dau funda.Multumesc!

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Il reinstalezi poate d ela inceput sa selectezi rezolutia.

| Voicu_Toma_2000 explică (pentru MihaiNicu23):

L-am reinstalat de vreo 3-4 ori.Am instalat si alte launhere.Am pus rezolutii peste rezolutii.Mereu este aceias.