| Liviuuu15000 a întrebat:

Salutare, ieri la ora 13:00 am achiziționat de pe eMAG un game pass pentru xbox, acesta trebuia sa vina pe e-mail dar nu avenit nici acum, mi-a venit doar o confirmare a plății, a mai pățit cineva asta? Dacă da, cum ați procedat?

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Salut,

Cum intri pe emag.ro in dreapta jos ai o bulina unde scrie suport online, dai acolo si in prima faza o sa iti raspunda un bot iar dupa o sa iti faca legatura cu un consultant care o sa te ajute.